slide_5

Produkty

Časopis Mirage vydávame pravidelne každý mesiac. Je zameraný na podujatia a obchodné prevádzky v OC MIRAGE a slúži na jeho prezentáciu. Tvoríme celý jeho obsah od textov, cez fotografie, po grafickú úpravu a korektúru celého vydania. Úzko spolupracujeme s jednotlivými prevádzkami, ako aj tvorcami podujatí, ktoré sa konajú v priestoroch obchodného centra. Medzi textami nájdete rozhovory s osobnosťami, ktoré vystupovali v OC MIRAGE, pozvánky na podujatia, reportáže z podujatí, novinky a trendy, ktoré ponúkajú prevádzky. Časopis Mirage si môže vziať každý návštevník obchodného centra a spokojne sa začítať do jeho pestrého obsahu. Vydania časopisu sú dostupné aj na stránke www.mirageshopping.sk.


Grafika

Ponuka našich produktov je obšírna. Väčšina produktov a akcií, ktoré vyrábame, sa nezaobíde bez dobrej a kvalitnej grafiky. Preto na projektoch spolupracujeme len s tými najlepšími v odbore. Z viacerých známych mien v Žiline nám najviac vyhovuje spolupráca s ateliérom Profigrafik.sk. Ich prácu si môžete pozrieť na ich webovej stránke www.profigrafik.sk.


Fotografie

Ak váš produkt potrebuje kvalitné promo fotografie, určite sa v prvom rade obrátite na profesionála. S našou spoločnosťou spolupracuje mladá žilinská fotografka. Jej prácu ste mohli napríklad vidieť na promo fotografiách napríklad kaviarne Korzo v Žiline. Viac z jej práce nájdete na www.kiush.com.


mirage_2_ok